36 випадків керування автомобілем у нетверезому стані зафіксували на Закарпатті впродовж 21-26 червня. Про це повідомив речник Патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський.

За його словами, 1 випадок — керування у стані сп’яніння втретє за рік. “Штраф за таке порушення складає 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу”, — повідомив речник.

Ще один — випадок керування у стані сп’яніння, вдруге за рік. Штраф за таке порушення складає 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Також правоохоронці зафіксували 34 випадки керування у стані сп’яніння. Штраф за таке порушення складає 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік. На водіїв, що керували у стані сп’яніння склали адмінпротоколи. Загальна сума штрафів, за словами речника, склала 663 000 гривень.

Share Button