Посол Сполучених Штатів Америки в Румунії Ганс Клемм зустрівся з представниками роботодацівмалих і середніх підприємств Сату Маре та місцевого відділення Національної ради малих і середніх приватних підприємств Зустріч відбулася в ресторані «Класс» і була єдиною в ходікороткого візиту, якого пан посол зробив у Сату-Маре.

Його Високоповажність Ганс Г. Клемм хотів взяти пульс сатумарського бізнес-середовища у вузькому колі, щоб ознайомитись з труднощами, з якими стикається,  а також з інвестиційнимиможливостями у цьому регіоні.

Представники приватного середжовища представили свої бізнеси та розповіли про проблеми, з якими вони стикаються, загальними представленими темами є нестабільність законодавства, відсутність передбачуваності, бюрократія та криза на ринку праці.

Наприкінці зустрічі посол Ганс Клемм висловив намір повернутися до Сату Маре для проведення тривалих ділових зустрічей, у яких би взяли участь можливі інвесторів з США. У зв’язку з цим, голова Роботодавців Малих і середніх підприємств Сату-Маре, Кріна Дунка,  запросив його взяти участь у Форумі  INVEST в Сату-Маре,  дата, якого  буде спільно узгоджена.

У зустрічі також взяли участь члени Малих і середніх підприємств Сату-Маре, депутат Октавіан Петрік – як представник SC Metalpet SA, Лавінія Філіп – віце-президент Роботодавців Малих і середніх підприємств Сату-Маре та менеджер Somipress Romania SRL, Данієла Кіташ – МенеджерRestaurant &Hotel Vila Class, Міхай Скіта – менеджер в Schwab Agroprod, Горія Варан – технічний директор Tehnomecanica SRL і Дан Бумбою – віце-президент німецько-румунської економічної асоціації для Північно-Західного регіону  та  CEO у  Polipol Mobila SRL Foieni.

Посольство США є одним з традиційних партнерів Національної ради малих і середніх приватних підприємств в Румунії (CNIPMMR), яке постійно присутнє на заходах, організованих Радою, очоленою  Флоріном Жіяну.

 

Share Button

Від Stana Bogdan