Проти 30-ти річного чоловіка з Сату-Маре порушено слідство за торгівлю наркотиками високого ризику

Співробітники поліції по боротьбі  з організованою злочинністю, разом з прокурорами Департаменту по боробі з організованою злочинністю і тероризмом (D.I.I.C.O.T)  Сату-Маре  спіймали чоловіка, який намагався продати таблетки  MDMA (екстазі).

У цьому випадку 30-річний чоловік із Сату-Маре був спійманий поліцейськими Служби  по боротьбі з організованою злочинністю Сату-Маре та Бюро по боротьбі з організованою злочинністю Клуж та прокурорами D.I.I.C.O.T – Територіальне бюро Сату Маре, 18 жовтня 2019 року, намагаючись продати 100 таблеток  MDMA (екстазі). Після двох домашніх обшуків було конфісковано 640 таблетко MDMA.

Чоловіка доставили до штаб-квартири Департаменту по боротьбі з організованою злочинністю і тероризмом (D.I.I.C.O.T.) – Територальне бюро . Сату Маре, для того, щоб його допитали, а  потім його затримали  на 24 години, за  вчинення злочинів торгівлі наркотиками  з високим ризиком та завезення в країну наркотиків підвищеного ризику.

Акція була підтримана  Управлінням спеціальних операцій румунської поліції, Бюро по боротьбі з організованою злочинністю Клуж та Служби спеціальних дій Інспекції повітової поліції  Сату Маре.

 

Share Button