П’ятеро юних каратистів з Мукачева привезли з чемпіонту України 7 медалей (ФОТО)

2021 рік закарпатські каратисти розпочали з Чемпіонату України з карате, що проходив днями в м. Дніпро. Змагання були затверджені Міністерством молоді та спорту України та проведені Національною конфедерацією карате WKC.

Сучасний спортзал «Слобожанський» прийняв 270 учасників з 16 регіонів України.

Незважаючи на далеку дорогу до місця проведення змагань мукачівські каратисти на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України з карате Романом Маслигаом ( 3-й дан) у мінімальному складі з 5-ти спортсменів зуміли принести у скарбничку закарпатської команди 7 нагород, з яких 3 – золоті, одна – срібна та 3 бронзові медалі. Абсолютною чемпіонкою України з розділу куміте стала Софія Фабрицій в категоріях куміте особисте та командне, вікової групи 16-17 років.

Підтримала команду в бойовому запалі і Ольга Гонак, яка відзначилась “золотом” в командних змаганнях з куміте та бронзою в розділі ката.

“Срібло” приніс в командних змаганнях Дмитро Бровчук. “Бронзою” також відзначилися Миколай Маслиган та дебютант турніру – Енвер Веліу.

Як каже Роман Маслиган, «наполегливі тренування, а згодом і онлайн тренування дали свій ефект, оскільки команда під час карантинних заходів не мала можливості для повноцінних тренувань, але мій досвід і наполегливість спортсменів дали хороший спортивний результат».

Share Button