10 лютого 2020 року компанію «Єврокар», офіційного виробника автомобілів марок VW Group в Україні, з офіційним візитом відвідала торговий радник Посольства Австрії Габріела Газельсбергер.

Участь у заході також взяли:  Каппер Клаус – Project Development Consulting, Кожухалов  Сергій – PKF hotelexperts, Котовські Галина  – представник Австрійського торгового офісу, Марина Паращинець – заступник директора керуючої компанії індустріального парку  ТОВ «Сезпарксервіс», Пересоляк Владислав та Карабиньош Олексій – консультанти  Інституту державного управління та регіонального розвитку УЖНУ.

Делегацію гостей зустрічали Володимир Панов, член наглядової ради ПрАТ «Єврокар», голова Федерації роботодавців Закарпаття, та Ігор Царенко, генеральний директор ПрАТ «Єврокар».

Зустріч розпочали з презентації можливостей для локалізації виробництва автокомпонентів на Закарпатті – проекту індустріального парку «Соломоново». Також гостей ознайомили з можливостями автомобільного кластеру на Закарпатті, який на сьогодні представлений всесвітньо відомими виробниками у галузі автомобільної та електронної промисловості, які у свій час обрали регіон для інвестування.

У ході зустрічі відбулось спільне обговорення потенціалу подальшого розвитку автомобільної індустрії на Закарпатті та питань міжнародного  співробітництва.

Продовжили зустріч екскурсією виробничими потужностями автомобільного заводу «Єврокар». Генеральний директор Ігор Царенко ознайомив гостей  з  історією створення заводу та можливостями розвитку повномасштабного виробництва автомобілів.

 

Share Button