“Румунія живописна”

expozitie

Учора, 31 жовтня, у Солотвинській ДШМ відкрили виставку фотографій під назвою «Румунія живописна».

Експозицію, яка складається з 35 фоторобіт, підготувала міжнародна асоціація «ЄвроФотоАрт» з м.Орадя (Румунія) під патронатом консульства Румунії в Солотвині, Солотвинської селищної ради та громадської організації «Надія».

Глядачів привітали консул Румунії в Солотвині Габріел Нікола, Солотвинський селищний голова Юрій Ухаль, директор Солотвинської ДШМ Єва Вайнагій, голова ГО «Надія» Михайло Токар.

Вітання від голови ОДА Геннадія Москаля та подяки від обласної влади передала учасникам виставки начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА Рената Мойш-Шіман.

У заході також взяли участь консули Консульства Угорщини в Ужгороді Арон Чех та Генерального консульства Словацької Респубілки  в м.Ужгороді Яна Дворецька. 

Фотороботи експозиції представив президент міжнародної асоціації «ЄвроФотоАрт» – фотомитець Штефан Тот. 

Особливої атмосфери мистецькому заходу надав музичний супровід у виконанні скрипаля Шандора Йожефа Турзо з м.Орадя та учениці класу фортепіано Солотвинської ДШМ Меланії Стан – володарки І премії міжнародного конкурсу піаністів «Маленький віртуоз» у Бухаресті.

Ознайомитись із роботами талановитих фотохудожників можна у залі Солотвинської ДШМ упродовж місяця.

 

 

Share Button