Самоізоляція для закарпатців не потрібна: Угорщина перемістилася у “зелену зону”

Міністерство охорони здоров’я 11 січня оновило перелік країн, класифікованих як ризиковані, в яких складна ситуація з поширенням COVID-19 згідно кількості активних випадків на 100 тис населення.

Список “червоної зони” збільшився на 29 країн. За оновленими даними в червону зону перемістилися Іспанія, Франція, Намібія, Коста-Рика, Мальта, Білорусь, Росія, Ірландія, Південна Африка.

В “зелену зону” перемістилася Угорщина, Азербайджан та Беліз. В зеленій зоні залишається Єгипет, ОАЕ, Домініканська Республіка, Болгарія та інші країни.

Нагадаємо, після прибуття в Україну з країн “зеленої” зони – самоізоляція чи обсервація не потрібні. Після повернення з відпочинку у країнах «червоної зони» українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону України.

Share Button