Про те, як звичайні селяни пішли проти “чорних лісорубів” та правоохоронців, які їх покривають розповіли журналісти ТСН Тиждень.

Жителі сіл Річка та Нижній Студений що на Міжгірщині кинули виклик лісовим піратам та власними силами вирішили захистити рідні Карпати.

Вже понад півроку селяни чатують на лісорубів та зупиняють вантажівки з нелегальним лісом. Проте у боротьбі з знищенням Карпат вони безсилі, адже правоохоронці часто у нелегальній вирубці бачать санітарну.

Люди стверджують, що спочатку у їх присутності поліція підтверджує, що дерева зрубані нелегально, але через деякий час їм надсилають відписку, що вирубка була санітарною, а отже – легальною.

У Міжгірському відділенні поліції говорити із журналістами ТСН не захотіли, а в ГУ НП в Закарпатській області відзвітували, що слідство по факту нелегальних вирубок триває.

Підприємець Іван Боричок, якого селяни звинувачують в організації незаконної вирубки, запевняє, що селяни повстали проти нього через його бажання приватизувати землю для ведення господарства, і вирубки тут ні до чого.

Однак, поки слідство триває, вирубки продовжуються, і селяни бояться, що зливи можуть знести їхні хати та залишити їх просто неба.

Share Button