Цьогоріч у вересні посадовцю було оголошено підозру, а зараз обвинувальний акт вже направлено до суду.

Як зазначає Управління захисту економіки в Закарпатській області, раніше правоохоронці задокументували факт зловживання повноваженнями в результаті чого державному підприємству було завдано збитків на 1 мільйон 857 тисяч гривень

Було встановлено, що посадовець, вступивши у злочинну змову з службовими особами приватних суб’єктів господарювання, які мають ознаки фіктивної діяльності, з метою закупівель бітуму для будівництва доріг на території області по завищених цінах.

“Злочинна схема полягала в тім, що транспортні засоби, які здійснювали перевезення бітуму, прямим сполученням слідували з місця виготовлення (заводу виробника або офіційного дистрибютора бітуму в Україні) до державного підприємства, в той же час за налагодженою схемою товаро-транспортні накладні та акти прийому-передачі проводились через фіктивні суб’єкти господарської діяльності, кожна з яких штучно завищувала вартість однієї тони бітуму на визначену суму”, – розповідають в управлінні.

Експертиза підтвердила факт закупки бітуму по завищеним цінам.

Відкрито провадження за ч.2 ст. 364-1 ККУ, а саме зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми.

Share Button