Відповідний меморандум про співпрацю було підписано у п’ятницю ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та директором Лікарні святого Мартина Євгеном Мешко.

Наразі у програмі дуальної освіти передбачено участь 20 студентів УжНУ спеціальності фізична терапія та ерготерапія, йдеться на сайті УжНУ.

«Це перший меморандум Ужгородського національного університету, за яким передбачено дуальну освіту. Ми ще пропрацюємо модель, за якою будуть навчатися студенти, я вважаю що це важливий крок, поєднання навчання та роботи по фаху, і він стане успішним прикладом для подальших подібних програм» – наголосив ректор УжНУ Володимир Смоланка.

Можливим буде також проживання студентів на базі лікарні, а в перспективі розглядають можливість розширення співпраці на лікувальну справу, медсестринство та інші медичні спеціальності.

«Наша лікарня – до Ваших послуг, база, лікарі, пацієнти, ми готові співпрацювати у багатьох напрямках, включаючи клінічну ординатуру, інтернатуру. Вважаю, що підписання цього меморандуму – це початок справді великої справи» – переконаний директор Лікарні святого Мартина Євген Мешко.

Share Button