У Міністерстві освіти і науки хочуть, щоб учні початкових та випускних класів повернулися до очної та змішаної форм навчання після завершення жорсткого карантину.

Як повідомив очільник МОН Сергій Шкарлет в Telegram, в областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, в МОН порушуватимуть питання про повернення школярів початкової школи та 9-х й 11-х класів за парти.

Міністр розповів, що наразі МОН консультується з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком.

“Повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання, на мою думку, є вкрай необхідним та важливим. Не менше хвилюються батьки та самі школярі, яким протягом поточного навчального року довелося готуватися до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі”, – зазначив Шкарлет.

У міністерстві також є “бажання та наміри” відновити повноформатне або змішане навчання для школярів інших класів. Але, ухвалення остаточних рішень залежатиме від думки епідеміологів та лікарів.

Share Button