Кількість зареєстрованих безробітних на кінець травня 2019р. становила 4,5 тис. осіб, порівняно з квітнем п.р. збільшилася на 1,7%, а порівняно з травнем 2018р. зменшилася на 14,7%.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у травні 2019р. порівняно з квітнем п.р. збільшилася на 40 одиниць, або на 2,1%, і на кінець місяця становила 1,9 тис. Порівняно з травнем 2018р. даний показник збільшився на 12,1%.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (27,9% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (19,2%), працівників сфери торгівлі та послуг (16,1%), а найменший – на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) (3,4%) та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,6%).

У травні 2019р. порівняно з квітнем збільшення попиту на робочу силу відбулося майже серед усіх професійних груп, окрім кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства, кваліфікованих робітників з інструментом та робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, де мало місце зменшення на 29, 27 та21 вакансію відповідно.

Навантаження зареєстрованих безробітних на вільне робоче місце (вакантну посаду) залишилося на рівні квітня 2019р. і на кінець травня п.р. становило 2 особи, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ статиститики в Закарпатській області.

 

 

 

Share Button