Керівник Закарпатської ОВА Віктор Микита провів комісію ТБНС щодо пам’ятника радянському солдату в Ужгороді ще 13 жовтня, пройшов майже місяць.

У своєму дописі в соцмережі Віктор Микита повідомив, що згідно висновку комісії пам’ятник аварійний і потребує демонтажу. Це було довгоочікуване рішення, адже наявність цього радянського рудименту на українській землі, тим паче у найзахіднішій її точці, неприпустима.

Відповідне рішення офіційно було підтверджено і у відповіді на інформаційний запит Mukachevo.net від департаменту культури.

Опісля Вікто Микита особисто, у коментарях до свого допису повідомляв, що демонтаж відбудеться наступного тижня, тобто з 17 по 23 жовтня 2022 року. Очевидно, щось пішло не так, бо сьогодні вже 15-тий день від 23 жовтня, а радянський солдат стоїть, як і стояв.

Уже чималу кількість подібних монументів знесли по всій Україні, в країнах Балтії, Польщі, Словаччині, Чехії. А закарпатський досі scoop, ніби тримає тил і не дозволяє розлучитися із “совком”. І тут постає одне єдине питання: коли?!

Share Button