У Києві зберігається висока загроза ракетних обстрілів, тому Київська військова адміністрація закликає поки не повертатися у столицю жінок з маленькими дітьми, студентів та літніх людей.

Про це Київська ВА повідомила у Telegram.

Зазначається, що життя у столиці пожвавилося, дедалі більше людей на вулицях, автівок на дорогах. Водночас ракетна атака на Київ та область 28 квітня підтверджує, що загроза подальших обстрілів не зникла.

“Враховуючи останні події пов’язані із пожежами на нафтобазах, підривами складів боєприпасів на території РФ, а також риторикою путінських пропагандистів, можна сказати, що така загроза навпаки зросла”, – наголосили у Київській ВА.

18 квітня мер Віталій Кличко повідомив, що у Києві перебувають понад 2 мільйони людей і чимало киян, які виїхали зі столиці, вже повернулися. Він закликав не поспішати повертатися, а залишатися у безпечніших місцях, оскільки Київ під загрозою ракетних ударів.

Що відомо

28 квітня близько 20:15 мешканці Києва повідомили про вибухи, які було чутно у місті. Російські війська обстріляли Київ ракетами. Станом на ранок 29 квітня відомо про одного загиблого та 4 госпіталізованих. Унаслідок обстрілу РФ загинула співробітниця Радіо Свобода Віра Гирич.

28 квітня Росія завдала ракетного удару по місту Фастів Київської області, кілька людей постраждали.

Share Button