За його словами, з лютого до роботи почало долучатися більше людей. Киянин Олександр з дружиною та сином приїхав до родичів з початком повномасштабного вторгнення. До волонтерів приєдналися майже відразу. Робота тут знайдеться і найменшому, каже Олександр. Активно допомагає волонтерам і його семирічний син.

“Йому дуже подобається насипати-пересипати, але найбільше подобається процес вакуумування”, — каже волонтер з Києва.

Вакуумують кожен пакет сухого борщу для довшого зберігання. В один – насипають мірний стакан суміші, кілька лаврових листів, ложку солі, трохи перцю та сухого кропу. Одна порція розрахована на 10 літрів води.

“Виходить 10 літрів борщу наваристого, смачного. І більше нічого не потрібно. Якщо є бажання, можна додати якусь консерву м’ясну. Тоді це виходить повноцінний наваристий смачний борщ. Оскільки воно має компактну форму, то зручно взяти з собою, зварити. Скільки людина здатна з’їсти борщу? Півлітра десь. Тобто майже 20 людей можуть одночасно поїсти з одного такого пакета”, — розповів Олександр.

З початку повномасштабного вторгнення тячівські волонтери виготовили та віддали військовим понад 1700 пакетів з сухим борщем “Чорнобаївка”. Віддають не тільки закарпатській бригаді, а всім, хто просить в порядку звернень. Зараз почали експериментувати з іншими інгредієнтами. Наприклад, сушені помідори. Далі — планують ще заготовувати сливи та м’ясо для наших захисників.xemplu, roșii uscate. În continuare, ei plănuiesc să pregătească prune și carne pentru apărătorii noștri.

Share Button