Сімейні лікарі, викликані префектом Раду Будом

Сьогодні о 12:30 в Штабі повітового Будинку медичного страхування Сату Маре відбулась зустріч  сімейних лікарів, скликаних Управлінням громадського здоров’я Сату Маре на прохання префекта Раду Буда в контексті, в якому повіт Сату Маре знаходиться на західному кордоні і управляє трьома прикордонними пунктами пропуску, а в Європі розвивається пандемія коронавірусу.

Головував на засіданні префект Раду Буд, поряд з представниками повітового Комітету з надзвичайних ситуацій Сату Маре, Відділення прийому надзвичайних ситуацій, Окружної шкільної інспекції та представив справжній інтерес серед сімейних лікарів, які позитивно відгукнулись на заклик.

Під час зустрічі лікарям були представлені робочі процедури в епідеміологічному контексті, роз’яснено аспект способу співпраці та комунікації між установами, було представлено оновлену статистику, а також останні законодавчі положення щодо медичної відпустки. для людей, що знаходяться в ізоляції вдома.

На рівні повіту Сату-Маре до 27 лютого о 08.00 110 людей, які прибули із заражених регіонів з Італії, були ізольовано вдома разом із членами сім’ї, без симптомів, під наглядом сімейних медиків Депаратаменту громадського здоров’я Сату-Маре, терміном не менше 14 днів.

Еволюція в’їздів в країну через  Пукт перетину кордону Петя

Протягом останніх 24 годин через пункт пропуску Петя із 1833 осіб, які хотіли  в’їхати до країни, 253 особи заявили, що приїжджають з Італії або транзитували її. Тенденція порівняно до попереднього періоду йде на спад.

З 253 осіб 46 – з повіту Сату-Маре, а решта, в основному, з повітів  Марамуреш і Сучава, а 28 осіб переходять територію Румунії в інші країни.

Корисна інформація щодо відпустки осіб, що перебувають   в ізоляції вдома

Відшкодування та відпустка в цих ситуаціях надається застрахованим особам, яким заборонено продовжувати діяльність через підозру на заразне захворювання, на строк, встановлений довідкою, виданою Управлінням охорони здоров’я, не менше 14 днів.

Щомісячний розмір карантинної надбавки становить 75% із базового розрахунку, встановленого згідно із законом і повністю виділяється з бюджету єдиного національного фонду медичного страхування.

Відкрито телефонну лінію телверде 0800800358, де можна отримати інформацію про коронавірус

На рівні Національного інституту громадського здоров’я, підпорядкованого Міністерству охорони здоров’я, телефонна лінія TELVERDE запрацювала для громадян, які хочуть отримати інформацію щодо профілактики зараження вірусом COVID-19 (коронавірус).

Громадяни, які хочуть отримати інформацію про ситуації, пов’язані з COVID – 19, можуть зателефонувати за номером 0800800358.

Графік роботи зеленої лінії є щоденним, між 08.00 та 23.00, включно по суботах та неділях.

По цій телефонній лінії може вимагати інформації про те, як проявляється вірус, як запобігти захворюванню та інші деталі, пов’язані з профілактичною поведінкою.

Ми ще раз підтверджуємо, що телефонна лінія TELVERDE призначена виключно для інформування громадян і не є номером екстреної допомоги!

Якщо є підозри щодо людей, які контактували з вірусом, про ці ситуації слід оголосити за унікальним номером служби екстреної допомоги 112.

 

Share Button