Підприємця з Нового Давидкова, його дружину та маму підозрюють у продажі фальсифікованої кави під виглядом товарів відомого італійського бренду. У них вилучили понад 5 тис. пачок зернової кави, — повідомила Суспільному повідомила речниця Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк.

За даними слідства, продаж підозрювані здійснювали гуртовими та роздрібними партіями через інтернет та на одному з ринків Мукачева. Жодних договорів та ліцензій на використання торговельної марки закарпатці не мали.

Наприкінці серпня 2022 року правоохоронці провели ряд обшуків у помешканнях осіб, за місцями здійснення торговельної діяльності та на складах, якими підозрювані користуються. У них вилучили понад 5 тисяч пачок кави в зернах загальною вагою понад 5 тонн.

“Компанія-виробник підтвердила, що дана продукція, маркована під їх бренд, є підробленою. Таким чином дії підозрюваних завдали їй матеріальні збитки на суму майже 3,5 млн грн”, — розповіла речниця.

Підприємцю, його дружині та мамі 28 лютого повідомили про підозру у незаконному використанні знаків для товарів, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі. Їм загрожує до 255 тисяч гривень штрафу з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Share Button