За збут фальсифікованого алкоголю судитимуть трьох ужгородців. Про це повідомили на Facebook-сторінці Закарпатської обласної прокуратури.

За версією слідчих, ужгородець налагодив підпільний цех з виготовлення фальсифікату в підвалі будинку. Готову продукцію маскував під горілку та коньяк відомих торгових марок і клеїв на них підроблені марки акцизного податку. Подальшим транспортуванням і реалізацією покупцям займалися двоє інших чоловіків, також жителі Ужгорода. Кілька таких фактів зафіксовано протягом минулого року: у січні-лютому та серпні. Влітку підозрюваних викрили, вони саме готували до збуту 600 пляшок фальсифікованого під горілку алкоголю. У їхніх будинках провели обшуки і огляди автомобілів, — йдеться у публікації прокуратури.

“Вилучили понад вісім сотень пляшок підробленого алкоголю з несправжніми акцизними марками, упаковки марок, близько 400 літрів рідини з різким запахом спирту, порожню скляну тару з-під горілки та коньяку з етикетками відомих брендів, різноманітне обладнання для виготовлення фальсифікату, а також гроші та записи”, — йдеться у публікації.

Якщо провина буде доведена, то їм загрожує позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Share Button