Угорщина розширить пункти пропуску «Тиса» та «Лужанка» для можливості експорту українського зерна: Держсекретар МЗЕЗС Угорщини Левенте Мадяр

Про це Парламентський державний секретар МЗЕЗС Угорщини заявив ході зустрічі з головою Закарпатської облради щодо питань поточної й подальшої гуманітарної підтримки України.

Голова облради насамперед висловив щиру подяку Угорщині у особі пана Держсекретаря за вже надану допомогу і озвучив основні напрямки роботи облради, які є найнагальнішими на даний час. Це — розселення внутрішньо переселених українців з навчальних закладів до реконструйованих або новозбудованих приміщень та реконструкція або будівництво реабілітаційних центрів для поранених військових. Він також рлзповів, що наразі у війні проти російських загарбників бере участь 25 тис закарпатців, 3-є з яких — депутати облради. Разом з тим, голова обласної ради попросив пана Левенте відновити започатковані у 2014 році поїздки дітей українських військових на відпочинок та оздоровлення до Угорщини.

Share Button