УжНУ взяв участь у виставці «Освіта і кар’єра – 2020»

Міжнародна спеціалізована онлайн-виставка «Освіта і кар’єра – 2020» відбулася в м. Києві 20-21 листопада. УжНУ було представлено у двох номінаціях:

1. «Університет – інтегратор освітньо-наукового середовища в регіоні», яка отримала найвищу нагороду виставки – «Гран-прі».

2. «Діяльність військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти» – відзначена золотою медаллю виставки.

До речі, зазначені номінації вперше внесено для розгляду саме нашим університетом.

Щорічно учасниками виставки «Освіта і кар’єра» є більше 100 вищих навчальних закладів, половина з яких представляють ВНЗ країн ЄС, Азії та США. Це свідчить про високу конкуренцію учасників за вищі нагороди міжнародної виставки.

Приємно відзначити, що ті позитивні зміни в діяльності УжНУ, які відбуваються останніми роками, отримують належну високу оцінку на щорічних міжнародних виставках «Освіта і кар’єра».

Адже починаючи з 2015 року УжНУ є постійним учасником виставкових презентацій. За п’ять років університет тричі нагороджувався найвищими нагородами «Гран-прі» та двічі − золотими медалями.

Участь у виставці «Освіта і кар’єра – 2020» 20-21 листопада мала дистанційний контекст в режимі онлайн, а «родзинкою» представлених номінацій від УжНУ стала платформа сайту виставки, на якій розміщені відеоролики про університет, що дозволило учасникам виставки вітати УжНУ із 75-річним ювілеєм.

Share Button