У 2019 році за підтримки Українського культурного фонду в рамках реалізації грантової програми КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР створив веб-ресурс «Онлайн Хаб для нематеріальної культурної спадщини Закарпаття».

У ході роботи над проєктом створено вісім  документальних фільмів про найяскравіші елементи самобутньої культури нашого краю, зокрема про великоберезьке перебірно-човникове ткацтво,  гуцульське вовноткацтво, лозоплетіння, народне музикування, ковальство, Петрівську субітку, а також про гуцульську бриндзю та колочавську ріплянку.

Днями КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР в особі директора Ганни Дрогальчук та Філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України «Закарпатська регіональна дирекція» в особі менеджера Філії Мирослава Поляковського уклали й підписали ліцензійний договір.

Згідно з документом, Центр культури надає телерадіокомпанії права на публічне сповіщення згаданих вище документальних фільмів. Багатосерійна телевізійна програма під назвою «Унікальний край» буде транслюватись на «UA: Перший», «UA: Закарпаття» та на телеканалах усіх інших філій суспільного телебачення протягом трьох років.

Share Button