30 серпня “Укрпошта” введе в обіг нові марки “Пес Патрон”. Про це повідомила пресслужба поштового оператора. Кожен, хто придбає марки, стане учасником благодійного проєкту зі збору понад одного мільйона євро на машину для розмінування, а також допомоги притулкам для тварин.

Аркуш включає 8 марок із зображенням життя Патрона, що виготовлені на самоклейному папері. Тираж нового поштового випуску марки становить один мільйон екземплярів.

Власники онлайнабонементів мають змогу дистанційно отримати штемпель “Перший день. Київ” незалежно від місцезнаходження в Україні, зазначили в “Укрпошті”.

“Завтра (30 серпня — ред.), за чисельними проханнями, ми випускаємо марку “Пес Патрон”. Але, крім того, що це крута марка, яка розповідає про те, як cапери, разом з Патроном, допомагають зберегти життя дітей і фермерів та забезпечують проходження судів — це перша офіційна благодійна марка країни”, — написав у очільник “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Смілянський нагадав, що понад 150 000 – така кількість знайдених вибухонебезпечних предметів в Україні за даними ДСНС.

“Разом з Вами ми плануємо зібрати більше 1 мільйона євро на машину для розмінування, яка, можливо, не така красива, як Патрон, проте допомагає швидко розміновувати великі території”, — написав Смілянський.

Решта донатів піде на підтримку притулків тварин по всій країні.

Share Button