Уроки надворі проводять в Ужгородській школі № 3

У третій школі Ужгорода, у зв’язку з пандемією коронавірусу, для школярів деякі уроки проводять на вулиці. Робитимуть це до похолодання. Про це сьогодні розповіла директорка школи Світлана Фесенко. За її словами, для такого навчання у дворі вони обладнали “зелений клас”.

У 10-класників надворі триває урок хімії. Посередині заняття проводять руханку.

Надворі також проводять уроки й для 4 класу. На природознавстві говорять про навколишнє середовище.

“Так легше вчитися, бо тут свіже повітря. Тут набагато краще”, — сказала 4-класниця Дар’я Малеш.

“Тут свіже повітря, а в класі задушливо і там просто задихаєшся, — сказав учень 4-А класу Микита Ірчак. — Нам сказали, що ми будемо якомога частіше робити все надворі”.

Вчителька 4-А класу Тамара Таратинова каже, що надворі дітям вчитися цікавіше, ніж у приміщенні.

“Дуже спекотна погода, і в нас у класах просто нема чим дихати, — сказала Тамара Таратинова. — Ми коли це порівнюємо, приходячи з цього “зеленого класу”, то розуміємо, як це (уроки надворі) добре. Діти просять: “Давайте кожен день, Тамаро Федорівно”. Вони тут можуть погратися, порухатися, подихати”.

У внутрішньому дворику для дітей поставили парти та дошку. Тут проводять ті уроки, на яких не потрібні проєктори та техніка, каже директорка школи Світлана Фесенко. За її словами, перші спроби уроків просто неба робили обережно: боялися що буде занадто шумно, буде важко говорити.

“Однак це поступово ввійшло у практику наших класів. І тепер у заступника директора записується графік, коли, на якому році в цьому класі займатимуться діти. Швидше за все, навіть коли закінчиться нарешті ця епідемія, ми продовжимо таку практику “зеленого класу”, — розповіла директорка школи.

За словами Світлани Фесенко, уроки просто неба будуть проводити, поки надворі буде тепла погода.

Share Button