Учні з 5-ох країн відвідують Сату-Маре

elevi

Провід Мерії Сату Мара прийняв в понеділок, 5 березня, візит двох делегаційучнів і викладачів з Польщі, Хорватії, Німеччини, Португалії та Іспанії, що берутьучасть в програмі Erasmus +.

Цього тижня в місті Сату-Маре розгортаються два проекти Erasmus +, один реалізований Середньою школою імені «Лучіана Благи», а інший  реалізованийНімецьким Теоретичним ліцеєм імені «Йоганна Еттінгера».

Графік імплементації проекту Середньою школою імені «Лучіана Благи» включає в себе заходи по формуванню кращих практик і майстер-класів, де гра використовується як засіб спілкування між учнями, як особисте відкриття таправил взаємної поваги.

З іншого боку, Німецький Теоретичний ліцей імені «Йоганна Еттінгера»проводить заходи для учнів і викладачів, призначених для ознайомлення зкультурою, історією та традиціями.

Учні також візьмуть участь у неформальних заходах, іграх, щоб висвітлити культуру специфічну кожній країні  та загальноєвропейські цінності.

У цей період  учні та викладачі матимуть можливість безпосередньо пізнатисатумарські  культуру і звичаї та відвідати визначні туристичні пам’ятки міста Сату-Маре.

 

Share Button