Учні, які отримали оцінку 10, нагороджені префектом

Префект Дарюс Філіп сьогодні нагородив десятьох сатумарських учнів, які отримали оцінку десять на національних іспитах  2019 року.

Поряд із керівництвом навчальних закладів, де вони навчалась та Повітовою інспекцією Сату-Маре, були присутні  на урочистості  учениці Гайдук Оана Андрея, Мороз Александра Іоана та Ністя Роберта Деніса із Середньої школи  імені «Белческу – Петефі» та Стенчою Бланка із Середньої школи імені Грігоре Мойсіла, всі отримали оцінку 10 на Національних іспитах. На даний момент всі вони  – учні 9-го класу  Національного коледже імені “Міхая Емінеску” в Сату-Маре.

Теодора Береян, яка отримала оцінку 10 на іспитах на атестат зрілості 2019 року, учениця Теоретичного ліцею в місті Негрешть-Оаш не була присутня, оскільки  тепер вона студентка першого курсу Академії поліції імені  “Александру Іоана Кузи” в Бухаресті за спеціальністю “Громадський порядок і безпека”. Був присутній на заході її батько.

Грошові премії, надані урядом Румунії за визнання результатів та зусиль кращих учнів, складають 1000 леїв у середній школі, відповідно 3000 леїв для випускників ліцеїв.

 

 

 

Share Button