У “Дії” з’являться військові облігації та ще близько 10 нових продуктів. Про це в ефірі єдиного телемарафону розповів віцепрем’єр-міністр — міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров. Він зазначив, що Мінцифри працює над послугою “військові облігації”, яку готують до запуску.

“І буде можливість у кожного українця допомогти ЗСУ, при цьому воєнні облігації працюють дуже схоже на депозит — буде можливість трохи заробити на вкладених коштах. Ми працюємо з різними банками, фінансовими установами. Це буде зручно, в кілька кліків. Це буде нове велике оновлення “Дії”, — зазначив Федоров.

Також Федоров розповів, що готуються до запуску близько 10 нових послуг, зокрема, стосовно шеринга та розмитнення авто, перекладу документів, отримання пенсійного посвідчення.

“Ми зараз готуємо новий реліз “Дії”, будемо випускати до 10 продуктів. Ключові — відновлюємо шеринг авто, тобто можна буде поділитися технічним паспортом на авто з іншою людиною, зробити це в кілька кліків, також зараз тестуємо пенсійне посвідчення, посвідчення про тимчасове місце проживання. Зараз у бета-тестуванні, плануємо в найближчий час випустити”, — розповів міністр.

За словами Федорова, послуга “Розмитнення авто” в Дії готова на 90% технічно, незважаючи на те, що не ухвалений відповідний законопроєкт.

“Нова послуга полягає у тому, що не тільки вона відцифрована, і в кілька кліків онлайн можна розмитнити авто, яке ви купили закордоном, а в тому, що змінюється взагалі формула. Тобто немає суб’єктивних факторів оцінки вартості розмитнення для митника — прибирається в корені вся корупція”, — пояснив посадовець.

Але для цього, за його словами, потрібно проголосувати і змінити цю формулу. Потрібно, щоб депутати підтримали законопроєкт, який розробив уряд і направив в парламент.

Share Button