Це дозволить забезпечити заклад постійним постачанням кисню та бути незалежним від його постачання в балонах.

Як пише Мукачівська міська рада, наразі вже почалися будівельні роботи. Для цього буде спрямовано понад 4 млн. гривень, – про це на засіданні виконкому повідомив директор Лікарня святого Мартина Євген Мешко.

Також на 5,8 млн. гривень отримає заклад на медикаменти. Додатково – понад 1,5 млн. буде виділено на зарплати медперсоналу. Майже 600 тис. спрямують на оновленні відділення, де лікують пацієнтів з коронавірусною інфекцією та ще 400 тис. – на харчування цих пацієнтів.

Виділено й кошти на заміну вікон в терапевтичному відділенні – понад півмільйона гривень.

Богдан Андріїв: 5,5 мільйонів гривень додатково виділили сьогодні на позачерговій сесії на медицину Ужгорода

Пост про це написав тільки що на своїй сторінці в мережі Фейсбук міський голова Ужгорода за результатами сьогоднішньої позачергової сесії Ужгородської міської ради.

Міський голова Богдан Андріїв написав:

“Ще майже 5,5 мільйонів гривень додатково виділили сьогодні на позачерговій сесії на медицину Ужгорода.

Найбільше коштів, а це близько 3,4 мільйона, піде на центральну міську клінічну лікарню, де ми розгорнули 175 ліжок для хворих на коронавірус. Зокрема, виділені гроші підуть на придбання кисневих концентраторів, крім тих 59-ти, які вже очікуємо. 28 кисневих концентраторів наразі у лікарні є.

Також закупимо ще засоби індивідуального захисту й дезініфікуючі засоби, у тому числі для сімейних амбулаторій та поліклініки, розхідні матеріали для ІФА-тестування в поліклініці.

Загалом із початку пандемії коронавірусу із міського бюджету спрямували на медичну галузь міста біля 18 мільйонів гривень. Це – окрім запланованих на 2020 рік видатків на медицину міста, для підтримки комунальних лікувальних закладів міста у боротьбі з коронавірусом.

Дякую депутатам Ужгородської міської ради, які взяли участь у позачерговій сесії та підтримали ці важливі рішення”.

Share Button