Уже наприкінці березня оновлені приймальні відділення, де також буде встановлена сучасна медична техніка для швидшого порятунку хворих, відкриються у районних лікарнях Виноградова і Хуста.

У рамках “Великого будівництва” триває реконструкція приймальних відділень у 8 лікарнях Закарпаття (ФОТО)

Реконструкція приміщень будівлі Виноградівської районної лікарні під відділення екстреної медичної допомоги – на завершальному етапі. Власне будівельні роботи на об’єкті уже закінчились. Днями сюди доставлять та змонтують нове обладнання. З держбюджету на цей об’єкт виділили 8 млн грн, ще 1,95 млн грн профінансували з місцевого бюджету.

Приймальне відділення Виноградівської райлікарні отримає передове медичне оснащення, закуплене за кошти держбюджету. Серед них: цифрова рентген-установка, комп’ютерний томограф та апарат УЗД.

Місто Хуст також за кілька кроків від старту роботи сучасного приймального відділення районної лікарні. Готовність об’єкту становить 82%, там завершують внутрішні роботи та монтаж спеціалізованого медичного оснащення.

З держбюджету на капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень Хустської районної лікарні ім.О.П.Віцинського під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги було виділено 8 млн. грн., ще 845 тис.грн. профінансували з місцевого бюджету.

Крім того, за кошти держбюджету у новітнє приймальне відділення районної лікарні закупили сучасне медичне обладнання: комп’ютерний томограф, апарат УЗД, цифрову рентген установку, МРТ, повідомляють у Закарпатській ОДА.

Share Button