У соляній столиці Закарпаття презентували дитячі малюнки з 56 країн

Минулого тижня у Солотвинській ДШМ відкрили міжнародну виставку дитячого малюнку «Кольори за мир».

solotvino 2

Ідея творчого задуму полягає в тому, щоби показати: діти в усьому світі мріють про мир і прагнуть жити без війни.

У рамках проекту більш, ніж за рік, було зібрано понад 4 000 малюнків на тему миру, які створили діти віком від 4 до 10 років з понад 80 країн на 5 континентах. Експозицію презентували у багатьох містах світу.

На ній були представлені й роботи вихованців відділу образотворчого мистецтва Солотвинської ДШМ, яким керує Лівія Марина. Тому було вирішено, що Україна, з огляду на актуальність теми, теж долучиться до проекту.

Першу експозицію відкрили на базі Солотвинської ДШМ. На виставці у Солотвині представлені понад 200 робіт юних художників з 56 країн світу.

На відкритті виставки були присутні консул Румунії в Солотвино Габріел Нікола, начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак, заступник Солотвинського селищного голови Янош Кочерга, директор Солотвинської ДШМ Єва Вайнагі, секретар Асоціації «Кольори за мир» Іляна Поп-Немеш, директор дитячого клубу м.Сігет Іон Мунтяну, голова ГО «Надія» Михайло Токар.
Гостей яскравими виступами привітали викладачі та вихованці Солотвинської ДШМ, а юні художники, чиї малюнки представлені на виставці, були відзначені грамотами.

 

 

Share Button