З 1 лютого кожен громадянин країни може отримати державну підтримку на покупку електровелосипеда, повідомляє MyHungary.Net.

Державний секретар з питань економічної стратегії і регулювання Міністерства з інновацій та технологій Угорщини (ITM) заявив, що такий тендер надзвичайно популярний, так в першому раунді було закуплено 1019 велосипедів на суму 110 мільйонів форинтів, а в другому раунді було схвалено 1185 заявок на суму понад 128 млн. форинтів.

З першого лютого починається третій раунд тендеру з бюджетом в 1 мільярд форинтів. Умови тендеру не змінилися, і цього разу будь-яка приватна особа може отримати знижку лише на один велосипед з електроприводом. Заяви можуть бути подані від тих, хто має як мінімум три місяці безперервної роботи, самостійної зайнятості або дохід від підприємницької діяльності.

Максимальна сума державної підтримки складає 50 відсотків від ціни продажу, але не більше 90 000 форинтів, при покупці велосипеда з кареточним типом приводу і з датчиком потужності, вартістю до 400 000 форинтів. При покупці велосипедів з системою датчиків крутного моменту, вартістю до 900 000 форинтів, сума державної підтримки складає 50 відсотків від ціни продажу, але не більше 150 000 форинтів. Організатор тендеру приймає рішення про підтримку заявок протягом 20 робочих днів і відправляє повідомлення протягом 10 робочих днів з моменту прийняття рішення.

Share Button