Цієї неділі в Чопі відбувся ІІІ-й Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною». Участь у патріотичному заході взяли ветерани з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської областей та м.Київ.

Форум розпочали хвилиною мовчання за всіма полеглими за територіальну цілісність і незалежність України. До учасників бойових дій на сході України з вітальним словом звернувся голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко, котрий, зокрема, сказав:

– Ми з вами зараз перебуваємо в найзахіднішій точці України. Географічно Чоп знаходиться найдалі від зони бойових дій на Донбасі – приблизно за півтори тисячі кілометрів. Однак Закарпаття, як і інші регіони, також робить свій потужний вклад у захист суверенітету і територіальної цілісності України.

Понад п’ять тисяч закарпатців є учасниками операції об’єднаних сил. Ці люди зі зброєю в руках стримували і стримують російську армію, іноді ціною власного життя забезпечують мир і спокій країні. Велика подяка вам за самопожертву, звитягу і героїзм!…

Голова ОДА запевнив, що військовослужбовці завжди, в будь-якій ситуації можуть розраховувати на підтримку виконавчої влади на всіх рівнях

Голова «Української асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області» В’ячеслав Харченко провів нагородження цілого ряду учасників бойових дій на сході України медаллю «За оборону рідної землі» та відзнакою «Хрест бойового братерства».

Відзнаку “Орден матері бійця АТО” було вручено директору міського Будинку культури Вірі Сентипал, яка представила для учасників форуму потужну концертну програму.

По завершенню урочистої частини учасники ІІІ Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною» мали можливість поспілкуватися у неформальній атмосфері, польова кухня пригощала смачною армійською гречаною кашею з тушонкою, а ветерани-угорці зварили запашний бограч.

 

Share Button