У 2021 році діяльність та фінансування благодійного фонду «Закарпатський центр економічного розвитку «Еган Еде» на Закарпатті буде продовжено. Підтримує програму уряд Угорщини.

Відповідний документ про співпрацю підписали держсекретар Міністерства зовнішніх економічних зв’язків та закордонних справ Угорщини, заступник міністра Левенте Мадяр, голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), очільник Благодійного фонду «Закарпатський центр економічного розвитку «Еган Еде» Василь Брензович.

Як відомо, фонд фінансово підтримує закарпатських підприємців у різних галузях – переважно тих, хто працює у сільському господарстві та галузі туризму, малим підприємствам.

За кілька років більше 3500 малих підприємств на Закарпатті були створені саме завдяки цим тендерам. Допомогу отримало понад 20 000 підприємців.

За словами Брензовича фонд відіграє надзвичайно важливу роль у стимулюванні економічного життя Закарпаття. Він каже, що незабаром планують завершити виплати на фінансування успішних заявок із розвитку сільського господарства та бізнесу, а навесні оголосити нові конкурси.

Як відомо, СБУ в грудні 2017 року відкрила провадження проти Благодійного фонду «Закарпатський центр економічного розвитку«Еган Еде» за звинуваченням у сепаратизмі. Розслідування з тих пір досі триває.

“Але, незважаючи на все це, фонд продовжує втілювати в життя надзвичайно успішну програму «Егана Еде» протягом майже п’яти років, і 2021-го ми зможемо знову оголошувати конкурси бізнеспланів», – зазначила директорка фонду Маріанна Беркі.

Share Button