“Феєрверки”

У період 19 листопада, цього року – 7 січня 2019, Інспекція поліції повіту Сату Маре проводить акцію ,,Феєрверки».

Метою заходу є підвищення безпеки громадян в рамках заходів з профілактики, виявлення і боротьби з негативними подіями, спричиненими недотриманням правових норм, що регулюють зберігання, ввезення, продаж і використання піротехнічних виробів окремими особами і підприємствами під час Зимових саят2018/2019 рр.

Для того, щоб запобігти скоєнню негативних подій з наслідками для громадського порядку і безпеки або інших (тілесні ушкодження, пожежі або знищення майна),співробітники поліції структур профілактики і громадського порядку провели інформативно – превентивні заходи в школах повіту Сату-Маре, безпосередніми бенефіціарами є учні  Сатумарського реформатського ліцнею, Технолоічного ліцею у місті   Ардуд, Теоретичного ліцею у місті Карей  та учні сенредніх шкіл у селах  Пеулешті, Амбуд, Кулчу Маре та Пояна Кодрулуй.

В ході проведеної інформаційної сесії малося на увазі усвідомлення учнямиризиків, з якими вони стикаються при використанні піротехнічних предметів.

Одночасно працівники поліції також розглянули проблему законодавчих положень стосовно віку з акцентом на те, що розважальні піхотехнічні вироби з дуже обмеженим ризиком та шумом призначені для використання у обмежених просторах можуть бути доступними на ринку тільки для осіб, яким сповнилось 16 років, тоді як піротехнічні вироби для сцени з низьким ступенем ризику можуть бути доступними на ринку лише особам, яким виповнилося 18 років.

Правопорушення, скоєні у сфері вибухових матеріалів караються  у вигляді позбавлення волі від 3 місяців до 1 року або штрафом, були представлені учнямучасникам, використовуючи конкретні приклади.

Оперативна ситуація, зафіксована в попередні роки, підкреслювала той факт, що в період з листопада по грудень у повіті Сату-Маре незаконно торгуютьсясаморобні та розважальні  предмети, що базуються на піротехнічних сумішах, вони були незаконно придбані та ввезені в країну, порушуючи положення закону, що призвело до негативних явищ під час зимових свят (серйозні аварії, знищення, втрата життя та матеріальні шкоди).

Таким чином, за допомогою плану “ФЕЄРВЕРКИ» Інспекція поліції повіту Сату-Маре має на меті інформувати широку громадськість, запобігати виникненню негативних подій з наслідками для громадського порядку та безпеки, а також попередження, виявлення та санкціонування кримінальних фактів щодо використання піротехнічних виробів.

 

Share Button