Чекати ще рік, або як закарпатці святкують весілля на карантині (ВІДЕО)

Не зважаючи на коронавірус та карантин, кількість весіль не зменшилося.

Журналісти “Суспільне Закарпаття” розповідають, що реєстрація шлюбу відбувається з дотриманням карантинних вимог: наречені — у масках та рукавичках, до урочистої зали впускають не більше 8 осіб.

Закарпатські наречені під час карантину часто переносять дати весіль, однак, як запровадили послаблення, молодята ринулись святкувати своє одруження.

«Мало бути весілля в травні, потім в червні, і зараз. Через карантин чекати ще рік, бо коли він закінчиться невідомо, тому переносити вже не було бажання. Вирішили зробити маленьку церемонію, щоб були тільки батьки та свідки. Святкувати будемо за містом з найріднішими», — розповідає наречена з Ужгорода Еліна Добош.

Головна спеціалістка Ужгородського РАЦСу Ольга Рябінічева розповіла, як дотримуються карантинних вимог при реєстрації шлюбу.

«Реєєстрацію шлюбів робимо обмеженою кількістю гостей, якщо це урочитса церемонія, до 10 людей, дотримуємося усіх санітарних вимог: маски, рукавички, громадяни нас розуміють, відносяться з розумінням до цих вимог, тому ніяких порушень у нас нема. Трохи активізувалася подання заяв у нас на майбутнє: подають заяви на серпень, на вересень, на жовтень», — зазначає Ольга Рябінічева.

За словами Ольги Рябінічевої, у 2020-му, порівняно з минулими роками, попри карантин, кількість пар, охочих зареєструвати шлюб, не зменшилася.

Share Button