Як повідомлялося, через підготовку до другої хвилі пандемії коронавірусу, Угорщина закриває свої кордони після 1-го вересня для іноземців і запроваджує суворі заходи.

Це рішення вплинуло і на розклад рейсів авіакомпаній в Угорщині. Зокрема Wizz Air повідомляє, що працюватиме у звичному режимі лише з 1 по 6 вересня, аби всі угорські громадяни могли повернутися з відпустки. Надалі кількість рейсів з Будапешта і Дебрецена суттєво зменшиться.

Компанія підкреслює, що всі пасажири, які через карантин не матимуть змоги потрапити на рейси мають змогу отримати гроші за квитки. Їм слід зв’язатися з компанією за допомоги електронної пошти.

Також якщо рейс буде скасовано Wizz Air, авіакомпанія обіцяє повернути 120% ціни квитка. Або можна буде обрати інший рейс безкоштовно (лише з доплатою різниці у ціні).

“Такі зміни необхідні, оскільки уряд Угорщини, щоб запобігти поширенню коронавірусу, оголосив, що закриває кордони країни з 1-го вересня”, – зауважили у Wizz Air.

Авіакомпанія також радить пасажирам дізнаватися про всі нюанси щодо поїздки заздалегідь – наприклад, чи зможуть вони в’їхати до будь-якої країни, перед тим, як придбати будь-які квитки.

А також зазначають, що заходи прикордонного контролю в окремих країнах можуть змінюватися між часом придбання та датою поїздки. Цей ризик беруть на себе лише пасажири, а не авіакомпанія.

Зокрема лоукостер Wizz Air вже скасував всі рейси з України до Будапешту, які були заплановані на вересень, а також початок жовтня 2020 року.

А саме рейси Київ – Будапешт до 30 вересня; Львів – Будапешт до 1 жовтня; Запоріжжя – Будапешт до 2 жовтня; Одеса – Будапешт до 2 жовтня;

Харків – Будапешт до 3 жовтня.

Share Button