Через різке збільшення хворих на Буковелі закривають всі ресторани, бари та кафе

Таке рішення було прийнято вчора, під час засідання голови Івано-Франкіської ОДА, Національної поліції, Держпродспоживслужби та керівництва гірськолижного курорту “Буковель”.

За інформацією голови ОДА Андрія Бойчука спалах захворювання фіксують в районах області, серед яких визначили також великі туристично-відпочинкові центри як місця масових скупчень людей.

«Протягом останніх тижнів ми спостерігаємо різке збільшення кількості хворих на COVID-19. Область лідирує за щоденним добовим приростом осіб зі встановленим діагнозом коронавірусу. Найбільше таких хворих фіксують у м. Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі, – розповів Андрій Бойчук. – Саме тут впродовж новорічно-різдвяних свят були найбільші скупчення людей. Зараз ми маємо докласти всіх зусиль, щоб перервати ланцюг розповсюдження хвороби, зокрема, змушені запровадити суворіші карантинні заходи».

Саме тому було визначено ряд вимог для подальшої роботи курорту:

закриття для відвідувачів ресторанів, барів та кафе;

створення на гірськолижних трасах та підйомниках спеціальної інфраструктури для забезпечення дотримання карантинних вимог відпочивальниками;

дотримання мешканцями готелів соціальної дистанції та суворого маскового режиму;

широке інформування відпочиваючих про карантинні заходи.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що саме туристи та Буковель стали причиною спалаху “корони” на Прикарпатті. До речі Володимир Зеленський також відпочивав на “Буковелі” та фотографувався з туристами. При цьому на фотографіях президент Зеленський без маски.

Share Button