Швейна фабрика у селищі Жденієво на Воловеччині виготовляє продукцію для відомих світових брендів та шукає нових працівників через розширення виробництва.

Про це повідомив директор підприємства ТОВ «Ільматекс» Володимир Семчук та розповів, як вдалося зробити фабрику успішною.

«Нашою ключовою метою під час кризи 2014 року було зберегти виробництво та робочі місця. Про такий успіх, як зараз, ми навіть не мріяли, повністю зосередилися на виробництві флісових костюмів для військових. Однак поступово модернізували виробництво та розділили на дві гілки – одна шиє ексклюзивний одяг, інша – обшивки для меблів. Якість нашої продукції спочатку зацікавила такі відомі компанії як «Макдоналдс» та ІКЕА, потім пішли інші замовлення. Але головне – нам вдалося забезпечити роботою мешканців Жденієво та прилеглих населених пунктів. Не потрібно їхати за тисячу кілометрів у пошуках кращої долі і більшого заробітку, адже при бажанні та сумлінній праці такі ж гроші можна заробити за той же час на своїй землі, не покидаючи своїх рідних. І ми готові взяти на роботу вдвічі більше людей», – розповів Володимир Семчук.

Наразі на фабриці працює команда з 25 спеціалістів, для мешканців Воловеччини налагоджена безкоштовна система трансферу. Середня заробітна плата швачки залежить від виробітку та становить від 8 до 12 тисяч гривень.

Якість продукції закарпатських швачок з фабрики «Ільматекс» (до 2019 р. – «Міранд») в смт. Жденієво високо оцінюється європейськими виробниками. Вони шиють на замовлення таких німецьких брендів як Rabe1920,TR, LeComte, Pure by Lucia та міжнародного холдингу «Хоум Груп».

А у 2017-2018 роках забезпечували фірмовим одягом працівників всесвітньо відомої мережі харчування «Макдональдс» та робили меблеві обшивки для ІКЕА.

Наразі директор фабрики Володимир Семчук балотується на посаду Жденієвського селищного голови для того, щоб залучити на територію громади інвесторів для створення нових виробництв і робочих місць.

Share Button