Школярка із Закарпаття перемогла на Всеукраїнських змаганнях “STEAM House”

Учениця школи села Довге, що на Іршавщині, виборола перше місце у Всеукраїнських змаганнях з моделювання “розумних” пристроїв.

Всеукраїнські змагання “STEAM House” проходили 18-19 грудня в місті Києві.

Свій проєкт у номінації «Smart City» представила учениця Довжанської школи Левко Тамара.

Юна закарпатка представила проєкт гідроконтролю колодязя «Water Well Hydro Control», який забезпечує відстеження об’єму води, моніторингу рівня води в річках та раціонального використання водних ресурсів.

Water Well Hydro Control складається з 3 пристроїв:

Мобільний додаток Water Well Monitoring, який використовують для відстеження об’єму воду в закритих резервуарах, що знаходяться на далекій відстані в лісових масивах та інформування споживачів,

Пристрій Borzhava River Water Monitoring — автономний пристрій, який встановлюється на опору мостів, моніторинг рівня води в річці.

Пристрій Water Tank Control, який автоматично обирає резервуар і дозволяє раціонально використовувати воду, використовується для одного господарства або декількох.

Як розповіла Mukachevo.net керівниця проєкту Галина Левко, всі пристрої побудовані на базі Arduino Nano, ультразвукового датчику HC-SR04, gprs/gsm модуль, для відстеження даних в інтернеті Blynk.

Довідково:

“STEAM-House” — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України

У номінації “Smart City” приймають участь проекти для розумного міста. Модернізація та підвищення ефективності усіх сфер життя міста або села.

 

Share Button