У рамках XIII Всеукраінського зльоту з 25 по 27 вересня шкільні лісництва на базі Чернігівського обласного центру роботи з обдарованими дітьми демонструватимуть виставки-презентації досягнень та захищатимуть науково-дослідний роботи команд у галузі лісового господарства. Також заплановано ознайомлення юних лісівників та їх наставників з визначними місцями Чернігівщини.

 До участі в зльоті запрошуються кращі шкільні лісництва, які мають досвід виробничої й навчально-дослідної роботи та досягли значних результатів у галузі лісового господарства. Цьогоріч представники Кам’яницького шкільного лісництва завоювали кубок переможця на обласному зльоті шкільних лісництв Закарпаття і зараз вихованці отримали запрошення на змагання більшого масштабу. До складу команди входять троє учнів – Владислав Кий, Валерія Шип та Ірина Гумен, керівник шкільного лісництва Олексій Кузнєцов. Джерело.

Довідково: Ужгородське шкільне лісництво діє з 1997 року на основі договору між Ужгородським лісгоспом та Кам’яницькою загальноосвітньою школою діє шкільне лісництво. Сьогодні до його складу входить 26 учнів Кам’янецької школи. Основними напрямками діяльності шкільного лісництва є: теоретична і практична підготовка членів шкільного лісництва; вивчення основ ведення лісового господарства; здійснення дослідницьких робіт та впровадження їх у практику; природоохоронна, лісоохоронна та агітаційна робота.

 Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

Share Button