Цьогоріч обидва переможці є учнями Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів – восьмикласник Олег Навер та учень 10-го класу Андрій Симкін.

25–29 березня в Одесі тривав IV етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. У ній узяли участь 129 учнів з усіх куточків нашої країни. Приємно, що вже 4 роки поспіль закарпатські школярі привозять дипломи найвищого ступеня.

Олег виборов золото та потрапив на тренувально-відбірні збори до міжнародної олімпіади з інформатики, а також на тренувально-відбірні збори до європейської юніорської олімпіади з інформатики, де має можливість потрапити до заповітної четвірки збірної України.

Варто відзначити важливу роль у підготовці наших учнів цього року − викладача Ужгородського університету та вчителя інформатики Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Сергія Вапнічного.

Якщо проаналізувати виступи учнів західних областей України на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики за останні чотири роки, то спостерігається вищий рівень підготовленості школярів нашого краю.

Загалом остання олімпіада відбулася на високому рівні. Базою для її проведення стала Одеська національна академія харчових технологій. Команду технічного забезпечення заходу очолював наш земляк із Міжгірщини – директор центру комп’ютерних технологій ОНАХТ Денис Попков. Він же організував спонсорську підтримку призерів цього заходу.

 

Share Button