Про це заявила президентка банку Оділь Рено-Бассо, повідомляє Reuters.

“Ми збираємося якнайшвидше відмовитися від нашого портфеля, і працюємо над цим. Не можемо сказати нічого більше”, — сказала вона в кулуарах щорічних зборів банку у Марракеші, Марокко.

ЄБРР припинив інвестиції в Росію після анексії Криму у 2014 році. Однак банк, як і раніше, має частки в низці російських компаній, зокрема в таких як Московський кредитний банк та Московська фондова біржа.

Що відомо

У Варшаві 5 травня відбулася донорська конференція, ініційована Польщею та Швецією для збору коштів Україні. Її учасники загалом зобов’язалися виділити 6,5 мільярда доларів гуманітарної допомоги.

Україна запросила в Міжнародного валютного фонду 5 мільярдів доларів щомісячної допомоги протягом наступних трьох місяців для підтримання функціонування власної економіки, повідомила директорка-розпорядниця МВФ Кристаліна Георгієва.

Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що Європейські країни мають розглянути питання про вилучення заморожених активів Центробанку РФ та використання їх для відновлення України після війни. Він наголосив, що фінансування відновлення України — одне з ключових питань на порядку денному. Для цього буде потрібна “неймовірна сума грошей” — сотні мільярдів євро, а основний тягар при цьому ляже на країни Євросоюзу

Share Button