Мерії можуть подати до 10 липня 2019 р., у штаб-квартиру Повітової Ради Сату-Маре фінансову документацію в рамках Прогами  встановлення фотоелектричних систем для ізольованих домогосподарств, не підключених до розподільчої мережі.

Щоб запобігти проблемам, які можуть виникнути при підготовці документації, президентПовітової Ради Сату Маре Патакі Чаба викликав мерів повіту на засідання, на якому було обговорено конкретні питання, пов’язані з цією темою.

Ізольовані домогосподарства непідключені до електричної мережі можуть отримати від державибезвідплатні кошти на суму 25 000 леїв для купівлі та встановлення сонячних батарей.

Бенефіціарами цього проекту є територіальні адміністративні одиниці, а не власники житла, які будуть складати списки зацікавлених осіб, щоб скористатися цим грантом. Власники зобов’язані чітко погодитися, що ці втручання відбуваються на рівні їхніх домогосподарств. Програма, якою керує Адміністрація екологічного фонду, покликана допомогти румунам, які живуть далеко від національної електричної мережі, і не підключені до неї, з фотоелектричними панелями, так щобїх власники користувались  гідними умовами життя. Зокрема, для тих, хто має житло, що знаходиться на відстані принаймні двох кілометрів від національної мережі розподілу електроенергії.

 Фінансування, що не підлягає відшкодуванню, надане  Адміністрацією екологічного фонду, становить 100% від допустимих витрат, але не більше 25 000 леїв, включаючи ПДВ, для кожної фотоелектричної системи, яка обслуговує домогосподарство. Суми надаватимуться поетапно, протягом строку дії грантового контракту та в рамках реалізації проекту. З цією метою повіту Сату-Маре було виділено 18 850 000 леїв для 754 ізольованих домогосподарств.

До 10 липня 2019 р. Мерії подадуть до Повітової Ради Сату- Маре документацію для фінансування, включаючи документи, наведені у фінансовому довіднику. Вони будуть подані до Адміністрації екологічного фонду для оцінки та укладання контрактів про фінансування.

 

Share Button

Від Stana Bogdan