Прокуратура області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Туреччини, якого затримали на КПП “Лужанка” з партією наркотиків.

Як зазначають у прокуратурі Закарпаття, дії підозрюваного турка правоохоронці кваліфікували за ч. 2 ст.15, 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України – закінчений замах на контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу, в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб та незаконне придбання, зберігання, перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу «героїн» в особливо великих розмірах з метою збуту, за попередньою змовою групою осіб.

Після досудового слідства, в прокуратурі затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Туреччини, якого затримано при спробі перевезти партію героїну через кордон.

Згідно санкції інкримінованої іноземцю статті статті, наркодилеру загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 9 березня на КПП “Лужанка” співробітники СБУ затримали громадянина Туреччини при спробі перетнути кордон із значною партією наркотиків.

Share Button