10 ДЛЯ БЕЗПЕКИ

Кампанія 10 ДЛЯ БЕЗПЕКИ, проведена структурами Міністерства внутрішніх справ на національному рівні, розпочалася в повіті  Сату-Маре із заходу, організованого в суботу, 7 вересня, цього року.,о 17:00, в Торговому центрі міста Сату-Маре.

Поліція, жандарми, пожежники та представники Національного агентства з боротьби з наркотиками взаємодіяли з батьками та дітьми, присутніми у торговому центрі.

Якщо дітей, привабили  інтерактивними іграми, які передбачали перевірку знань про  правила дорожнього руху, за що їх нагороджували шкільними реквізітами, з батьками та  фахівцями обговорювали проблеми, які виникають у дітей у вільний час, доступ до Інтернету та інші питання пов’язані зі шкільною безпекою.

І сьогодні, 9 вересня цього року, поліція була з учнями в перший навчальний  день, з якої нагоди  повідомила  їм, що поліція також переживає  з учнями, батьками та вчителями емоцією нового початку, і вони були присутні перед ними. щоб запевнити їх, що справжні професіонали Інспекції поліції  повіту Сату-Маре є разом із ними, і що їхнім  пріоритетом є безпека учнів.

Share Button