Про це Суспільному розповів заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Василь Іванчо. За його словами, загальна сума відшкодувань склала майже 1,9 млн гривень.

Генератор вартістю 752 тисячі гривень закупило підприємство в Ужгороді, — розповів його директор Владислав Ремес. За його словами, генератор придбали за місяць до отримання компенсації.

“З 1 січня був відкритий доступ до подачі документів на компенсацію 30% від вартості генератора. Завантажили документи від фірми, завантажили документи на генератор і заявка була одразу прийнята. Підприємству було важко працювати, тому що світло у нас було по дві години на день”, — сказав Владислав Ремес.

30 заявок від місцевого бізнесу вже розглянули, — розповів заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо. За його словами, термін розгляду 15 заявок продовжили. Чотирьом підприємцям відмовили через невідповідність умовам.

“Це буде постійна робоча група, яка буде щотижня, щосереди збиратися, де будуть в першу чергу починати з продовжених заявок з попередньої комісії і, відповідно нові заявки протягом тижня”, — розповів Василь Іванчо.

За його словами, максимальна погоджена сума компенсації — 300 тисяч гривень, мінімальна — 1800 гривень. Директору підприємства Владиславу Ремесу за державною програмою повернуть 30% від вартості генератора, а це майже 226 тисяч гривень.

Share Button