Акція, в якій взяли участь 171 співробітникполіції, із них 144 поліцейські з  Інспекції повітової поліції  Сату-Маре (98 – із структур громадського порядку, 19 – із структур кримінального розслідування, 2 – із структур розслідування економічних злочинів, 22 – Даїшники, 3 кримінальних структур), 7 поліцейських з транспортного бюро Сату-Маре, 9 жандармів з Інспекції жандармерії округу Сату-Маре, 6 прикордонників та 5 працівників поліції інших структур мала за головну мету забезпечити належний клімат громадського порядку та безпеки, ефективну профілактику та контроль за криміногенним явищем, запобігання та боротьба з діяннями, вчиненими насильством, діями, спрямованими проти життя та доброчесності особи, спрямованих проти особистих благ та проти їх інтересів, забезпечення адекватного дорожнього руху та запобігання ДТП з жертвами.

Таким чином, було здійснено 63 перевірки, з яких 35 даїшниками, на головних дорожніх артеріях округу та на входах та виїздах у повіт, провели акції на 12 ринках та ярмарках, а також у районах з потенційною криміногенністю.

З цієї нагоди було застосовано 425 штрафів загальною вартістю близько 116 800 леїв, з них: 31 за порушення певних правил суспільного співіснування, громадського порядку та миру, 10 за незаконну комерційну діяльність, 7 – у сфері лісового господарства, 4 за відхиленнями щодо охорони установ, товарів, цінностей та захисту людей, 348 за порушення дорожніх правил та 25  за інші правопорушення. Також було конфісковано 1280 сигарет, 116 промислових товарів, тобто  предметів  домашнього вжитку на загальну суму близько 20 200 леїв.

Після контролю, що проводився в приватному лісовому районі в окрузі, працівники поліції Служби громадського порядку застосували 2 штрафи згідно до Закону № 171/2010 щодо встановлення та санкціонування лісових порушень  у розмірі 3000 леїв та конфісковано 354 кубометри деревини, оскільки вони не могли представити законного походження проданої  деревини.

Також працівники ДАІ застосували додатковий захід щодо припинення права на керування автомобілем у випадку 11 водіїв та видалили 13 посвідчень на реєстрацію.

При цьому було 4 кримінальні правопорушення, 3 з них щодо правил дорожнього руху та одне судове.

приклади:

12 грудня, близько 13.00, працівники поліції  села   Герца Міке знайшли 34-річного чоловіка з Турцу за кермом автомобіля на  повітовій дорозі 109L, в населеному пункті Турц, право, якого керувати автомобілем. на дорогах призупинено.

 

 

Share Button

Від Stana Bogdan