Таке рішення ухвалив Міжгірський районний суд.

Як зазначили у матеріалі справи, з 22 березня по 10 серпня 2021 року чоловік поширював пости про пандемію, інформація в яких не відповідає дійсності та спростована українськими волонтерськими інтернет-проєктами. Всього чоловік поширив 16 таких постів. Порушення зафіксували працівники СБУ.

“Це підтверджено актом огляду веб-сторінки в мережі Інтернет, складеним співробітником Управління Служби безпеки України від 25.08.2021 та роздруківками скріншотів з веб-ресурсу соцмережі “Facebook”, — зазначається у матеріалах справи.

Міжгірський районний суд визнав підозрюваного винним у поширенні неправдивих чуток (ст. 173-1 КУпАП) і постановив накласти на підозрюваного адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 15 чинних неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що відповідає сумі 255 гривень. Також стягнути з обвинуваченого судовий збір у користь держави в сумі 454 гривень.

“У разі несплати штрафу добровільно в строк протягом 15 днів з дня вручення підсудному постанови про накладення штрафу, та в разі оскарження такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення, стягнути з підозрюваного подвійний розмір штрафу в сумі 510 (п`ятсот десять) грн”, — йдеться у постанові.

Share Button