miercuri, mai 22, 2024
spot_img
AcasăАдміністраціяВзяв участь у зустрічі керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та очільника МЗС...

Взяв участь у зустрічі керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та очільника МЗС Угорщини Петера Сіярто, яка сьогодні відбулася у форматі відеоконференції

На порядку денному – питання двосторонньої співпраці, реалізація інфраструктурних, соціальних та інших міждержавних і міжрегіональних проєктів.

Діалог між Україною та Угорщиною набув нового сенсу після зустрічі Андрія Єрмака, Дмитра Кулеби й Петера Сіярто в Ужгороді, де було домовлено про конкретні кроки назустріч один одному в принципово новому форматі.

Керівник Офісу Президента сьогодні зазначив, що в питаннях національних спільнот є узгоджені позиції, які напрацювали та попередньо зафіксували робочі групи. Діяльність в цьому напрямку триває та буде фіналізована в найкоротші терміни.

Також є суттєвий прогрес у розширенні логістичних і транспортних можливостей на спільному кордоні. Так, на пункті пропуску «Лужанка-Берегшурань» уже цього місяця почнеться пропуск вантажівок без обмеження ваги. Також незабаром відкриють новий ПП «Велика Паладь-Нодьогодош». Це допоможе зменшити черги на кордоні з Угорщиною.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments