duminică, iunie 23, 2024
spot_img
AcasăНовинив Ужгороді лікар безкоштовно проводить реабілітацію військових

в Ужгороді лікар безкоштовно проводить реабілітацію військових

В Ужгороді лікар спортивної медицини Володимир Сабадош безкоштовно проводить реабілітацію військових та ветеранів.

Як пише „Суспільне Ужгород”, лікар Володимир Сабадош має досвід роботи у футбольних клубах Закарпаття, загалом майже 14 років лікарської практики. Зараз цей досвід знадобився у реабілітації військових.

„Ми в основному займаємося тими військовими, яким спеціалізовану допомогу в лікуванні травм не можуть надати в шпиталях. В Києві, чи по районах, областях прооперували, але функцію тієї кінцівки вже не вдається відновити у звичайному шпиталі. Їм потрібне специфічне заняття, специфічне лікування”, — розповідає Володимир Сабадош.

Володимир зазначає, що військові знаходять його самостійно, часто за рекомендацією тих, хто вже відновлювався у лікаря.

„Завжди хтось є. Ми їх випускаємо, десять днів займаємося з ними, беремо інших. Буває так, що їх одразу є троє-четверо. Буває, що спочатку одні, потім інші”, — додає лікар.

Навантаження і допоміжні апарати підбирають індивідуально, усі процедури проводять під наглядом медперсоналу.

Лікар розповідає, що у перші дні повномасштабної війни повернувся з конференції, на якій був за кордоном. Відразу почав волонтерити, збираючи аптечки і кровоспинні препарати для військових. Тоді ж і почав безкоштовно лікувати бійців.

„Це тоді були не до кінця військові. Це ті хлопці, які готувалися на фронт. У нас був пацієнт один із перших, це мужчина, який лікував розрив передньої схрещеної зв’язки. Але не наважувався ніяк прооперувати її. І він прийшов один із перших, це перші дні війни були. І каже: „Роби щось із коліном, бо я біжу на фронт. Я не хочу, щоб мене там списали”, — згадує Володимир Сабадош.

Про своє бажання безкоштовно реабілітовувати військових лікар каже так: „Це був ніби такий своєрідний обов’язок лікаря. Вони допомагають нам там, ми допомагаємо тут. Це таке було об’єднання в допомозі”.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments