duminică, iulie 21, 2024
spot_img
AcasăАдміністраціяВ Україні стартує вступна кампанія

В Україні стартує вступна кампанія

Вже зовсім скоро розпочнеться вступна кампанія 2024 року, і для тисяч абітурієнтів по всій Україні це означає час хвилювання, очікування та, звичайно ж, підготовки.

 Щоб допомогти вам зорієнтуватися в цій складній процедурі, ми підготували статтю, в якій детально розповімо про всі ключові етапи вступу, терміни подачі документів, проведення конкурсів та співбесід, а також про формування списків рекомендованих до зарахування та саме зарахування до вищих навчальних закладів.

Реєстрація електронного кабінету вступника

Першим кроком на шляху до омріяного диплому стане реєстрація електронного кабінету вступника. Ця процедура розпочнеться 1 липня 2024 року і триватиме до початку прийому документів до вищих навчальних закладів. Під час реєстрації вам буде необхідно створити профіль, заповнити анкету та завантажити необхідні документи, включаючи фото, скани паспорта та атестата про закінчення школи.

Прийом документів

Прийом документів до вищих навчальних закладів України розпочнеться 19 липня 2024 року і триватиме до 18:00 31 липня. Протягом цього періоду ви зможете подати документи до 5 закладів за 3-ма напрямками навчання. Зверніть увагу, що окрім основного пакету документів, деякі спеціальності можуть вимагати додаткових сертифікатів, результатів творчих конкурсів або проходження медичного огляду.

Співбесіди та творчі конкурси

Для деяких категорій абітурієнтів, а також для вступу на певні спеціальності, окрім результатів ЗНО/НМТ, може передбачатися проходження співбесіди або творчого конкурсу. Реєстрація на ці процедури для бюджетної форми навчання триватиме з 3 по 10 липня, а для контрактної – з 3 до 25 липня включно. Дати проведення творчих конкурсів визначаються кожним закладом самостійно, але зазвичай вони проходять хвилями протягом липня.

Оприлюднення рейтингових списків

Після завершення прийому документів, проведення співбесід та творчих конкурсів (за потреби), формуються рейтингові списки вступників. Оприлюднення цих списків з рекомендаціями до зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться не пізніше 5 серпня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні до 8 серпня виконати всі вимоги та подати оригінали документів до закладу. Зарахування на бюджет здійснюється до 10 серпня.

Зарахування на контрактну форму навчання

Для вступників на контрактну форму навчання терміни оприлюднення списків з рекомендаціями та зарахування дещо інші. Повідомлення про зарахування на контракт триватиме до 30 серпня 2024 року включно.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments